REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Prawo

 

11 sierpnia 2017, 11:10wiadomoscihandlowe.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wcześniejsze plany mówiły, że w przewijak powinien być wyposażony każdy sklep o powierzchni ponad 100 mkw.

Wcześniejsze plany mówiły, że w przewijak powinien być wyposażony każdy sklep o powierzchni ponad 100 mkw. (fot. fotolia.com)

Nie 100 mkw., a 1000 mkw. wynosić będzie limit powierzchni obiektu handlowego, powyżej którego właściciel placówki będzie musiał wydzielić specjalne pomieszczenie i dostosować je do karmienia i przewijania dzieci.

REKLAMAVI Forum Branzy Kosmetycznej - belka w artykułach

Zmiana taka znalazła się w najnowszej, przekazanej do notyfikacji wersji projektu rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

Limit 1000 mkw. dotyczyć ma „budynków gastronomii, handlu lub usług”. Zgodnie z projektowanymi przepisami, każde wydzielone w budynku pomieszczenie do karmienia i przewijania dzieci będzie musiało zostać wyposażone w umywalkę oraz wentylację spełniającą odpowiednie wymagania.

Planowany termin wejścia w życie nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie to 1 stycznia 2018 r.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony