REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

WYDARZENIA I PREMIERY

 

15 października 2018, 14:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Akademia Semilac to miejsce szkoleń oraz sprzedaży produktów marki

Akademia Semilac to miejsce szkoleń oraz sprzedaży produktów marki (fot. mat. prasowe )

Już niedługo w Katowicach zostanie otwarte centrum edukacyjno-szkoleniowe dla przyszłych stylistek paznokci. Będą one zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem instruktorów marki Semilac. 

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Akademia Semilac Katowice to pierwsze tego typu miejsce na Śląsku, a piąte w kraju. Odbywać się tu będą szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oraz prowadzona będzie sprzedaż profesjonalnych produktów marki.

Pierwsza Akademia Semilac powstała w latach 90. XX wieku w Poznaniu. Obecnie ośrodki szkoleniowe marki oferujące warsztaty i usługi znajdują się w Warszawie, Kielcach, Szczecinie oraz w Berlinie. Można w nich zadbać o swoje dłonie, ale także nauczyć się jak samodzielnie wykonywać manicure i stylizacje paznokci oraz zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne w pracy profesjonalnej stylistki.

Właścicielką Akademii Semilac w Katowicach jest Paulina Pastuszak, dyrektor ds. merytorycznych marki. Ma ona 15 lat doświadczenia i status jednej z najlepszych stylistek paznokci w Polsce i na świecie, potwierdzony tytułami zdobytymi w licznych konkursach.

Z okazji otwarcia, które nastąpi 19 października, w akademii w Katowicach przez trzy dni odbywać się będą warsztaty stylizacji metodą CoverExpress podczas których młode stylistki będą mogły sprawdzić swoje umiejętności i precyzję. Paulina Pastuszek zaprezentuje pokazy jesiennego Nail Art i i Nail Design. Dodatkowo klienci odwiedzający akademię będą mogli skorzystać z rabatu -15 proc. na wszystkie produkty marki Semilac.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony