REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

14 czerwca 2019, 13:39wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Najnowszy monobrandowy sklep w poznańskim Starym Browarze jest pilotażowym projektem marki Semilac, która dotychczas w tym zakresie działała na zasadach franczyzy.

Najnowszy monobrandowy sklep w poznańskim Starym Browarze jest pilotażowym projektem marki Semilac, która dotychczas w tym zakresie działała na zasadach franczyzy. (fot. mat. prasowe )

Semilac ma dwa nowe punkty sprzedaży. Polska marka lakierów hybrydowych i produktów do makijażu otworzyła swój pierwszy własnościowy sklep w poznańskim Starym Browarze oraz sklep franczyzowy w Galerii Młociny w Warszawie.

REKLAMA

Po warszawskich Złotych Tarasach przyszła kolej na kolejną prestiżową lokalizację marki Semilac – Stary Browar w Poznaniu. Polski producent lakierów hybrydowych oraz produktów do makijażu otworzył tutaj swój pierwszy własnościowy sklep. Podobnie jak w przypadku innych punktów sprzedażowych, również i tu klientki znajdą pełen asortyment marki. To, co wyróżnia go spośród innych lokalizacji, to część usługowa, która wyposażona jest w dwa profesjonalne stanowiska do wykonywania manicure hybrydowego.

Najnowszy monobrandowy sklep w poznańskim Starym Browarze jest pilotażowym projektem marki Semilac, która dotychczas w tym zakresie działała na zasadach franczyzy.

–  Lokalizacja w Starym Browarze będzie pełniła rolę papierka lakmusowego. W tym sklepie, jako pierwszym, będziemy wdrażać i testować nowe pomysły i rozwiązania – mówi Paulina Patelka, menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej firmy Nesperta.

Marka Seilac otworzyła również punkt sprzedaży w nowo otwartej Galerii Młociny, która jest jednym z największych centrów handlowych w stolicy. Tutaj również oferowane są usługi stylizacji paznokci. Powierzchnia nowego punktu to 55 mkw.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony