REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

17 stycznia 2022, 15:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Te 3 zapachy przesiąknięte muzyką, miłością, pokojem zawierają wszystko to, co dla nas twórców Festiwalu, jest jego istotą – mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Te 3 zapachy przesiąknięte muzyką, miłością, pokojem zawierają wszystko to, co dla nas twórców Festiwalu, jest jego istotą – mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. (fot.materiały prasowe)

Sephora pokazała kolejny zapach stworzony specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po pierwszym MUSIC, ubiegłorocznym LOVE, w tym roku przyszedł czas na PEACE. Cały zysk ze sprzedaży Sephora przekaże na rzecz Fundacji.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Tuż przed tegorocznym, 30. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephora debiutuje nowy zapach - Pol’and’Rock PEACE. To trzecie perfumy skomponowane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kupując je, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP założonej w 1993 roku przez Jerzego Owsiaka. Sephora przekaże cały zysk ze sprzedaży zapachu na rzecz Fundacji.

W czerwcu 2020 Sephora w Polsce rozpoczęła współpracę z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wprowadzając do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, pierwszy z trio limitowanych zapachów: Music. W 2021 roku klienci Sephora mogli kupić drugą propozycję – LOVE, która pojawiła się na sepora.pl tuż przed ubiegłorocznym finałem. Sephora kontynuuje swoją współpracę i wsparcie działań statutowych WOŚP – w perfumerii internetowej zadebiutował właśnie trzeci, wyjątkowy i „zaangażowany” zapach – PEACE. 

– Idea niesienia pomocy, ale też wsparcia szeroko rozumianej tolerancji, wpisana jest w nasze DNA. Zarówno globalnie, jak i lokalnie w Polsce, od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami w akcje i działania wspierające te wartości (...)  –  skomentowała Katarzyna Bielecka, general manager Sephora Poland and Czech Republic.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony