REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

Cyfrowe nośniki w witrynach pojawiły się w 170 sklepach Hebe w całej Polsce. Zobaczyć można na nich treści reklamowe i marketingowe dotyczące oferowanych produktów. Za koncepcję, kompleksowe dostarczenie rozwiązania oraz utrzymanie sieci digital signage odpowiada Nanovo, polska spółka technologiczna.

170 drogerii należących do sieci Hebe wyposażonych zostało w cyfrowe systemy witrynowe

170 drogerii należących do sieci Hebe wyposażonych zostało w cyfrowe systemy witrynowe (fot. mat. prasowe )

170 drogerii należących do sieci Hebe wyposażonych zostało w cyfrowe systemy witrynowe. Ekrany emitują treści dotyczące oferowanych produktów, a zarządzane są autorskim oprogramowaniem stworzonym przez Nanovo.

Choć jest to  kolejny projekt wdrożony przez Nanovo dla sieci handlowej, to zastosowane w Hebe rozwiązanie zostało wyposażone w nowe funkcjonalności – zdradził Dariusz Sobczak z zarządu Nanovo, odpowiedzialny za rozwój spółki.

Wdrożone oprogramowanie pozwala m.in. na szybsze dotarcie z komunikacją do sklepów oraz wygodniejsze zarządzanie emisją cyfrowych treści. Ciekawą i praktyczną funkcją jest kontekstowe – w zależności od lokalizacji – kierowanie przekazu do klientów punktów handlowych. – Dzięki zastosowaniu technologii Signio S2 drogerie Hebe mogą błyskawicznie komunikować się ze swoimi klientami oraz powodować, że treści w punktach sprzedaży będą dynamiczne i atrakcyjne – dodał Dariusz Sobczak.

Nanovo projektuje, dostarcza technologie, a także wdraża i utrzymuje rozwiązania z obszaru in-store digital. Współpracuje m.in. z Sephorą. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony