REKLAMAHEINZ-GLAS - baner główny - marzec, kwiecień 2019

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

7 sierpnia 2018, 10:14wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jawa w Olecku ma powierzchnię 143 mkw. Stałe miejsce zajmuje w niej kącik makijażowy.

Jawa w Olecku ma powierzchnię 143 mkw. Stałe miejsce zajmuje w niej kącik makijażowy. (fot. mat. prasowe )

W nowym centrum handlowym w Olecku, przy Al. Zwycięstwa 12, sieć Jawa otworzyła kolejny swój własny sklep. To pierwsza drogeria Jawa w tym mieście.

REKLAMAKongresFMCG_belka

Jawa w Olecku jest pierwszą drogerią sieci w tym mieście i ósmą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W dniu otwarcia na klientów czekały upominki, promocje oraz rabaty. Dodatkowo w strefie makijażu prowadzone były konsultacje kosmetyczne oraz bezpłatne makijaże.

Otwarcie Jawy w Olecku poprzedzone było działaniami reklamowymi: kolportaż gazetki promocyjnej, dystrybucja ulotek oraz płatne działania reklamowe na Facebook’u.

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997 r. Sklepy oferują produkty drogeryjne, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez  kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.

Obecnie sieć Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 39 drogerii własnych i 9 franczyzowych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony