REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

10 stycznia 2019, 15:44wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Debiutancka sesja 4Mass na New Connect

Debiutancka sesja 4Mass na New Connect (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

4Mass – spółka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji lakierów hybrydowych – zadebiutowała dziś na NewConnect wzrostem o 48,5 proc. do 0,49 złotych. Wartość obrotów po pół godziny handlu sięgnęła blisko 1 mln zł, a właściciela zmieniło w tym czasie ponad 2 mln akcji. 

Obecność na giełdzie ma zwiększyć rozpoznawalność firmy oraz jej marek w oczach kontrahentów i instytucji finansowych. 4Mass jest 387. spółką notowaną na NewConnect i pierwszym debiutem na tym rynku w 2019 roku.

W ramach oferty prywatnej i publicznej, spółka pozyskała blisko 3 mln zł. Środki pozwoliły na rozbudowę sieci dystrybucji, prace nad systemem informatycznym, zwiększenie pozycji marek własnych 4Mass w kanale e-commerce, oraz  rozbudowę parku maszynowego. Obecne moce produkcyjne firmy to 50 tys. sztuk lakierów dziennie na jednej zmianie.

4Mass specjalizuje się w produkcji lakierów klasycznych oraz hybrydowych. Najbardziej rozpoznawalną marką spółki jest Claresa. 4Mass zajmuje się również produkcją na zlecenie innych podmiotów. 

Przychody spółki po pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 r. wynosiły 8,85 mln zł, w analogicznym okresie w 2017 roku było to 3,57 mln zł  (wzrost o 148 proc.).

Kapitalizacja spółki przy kursie odniesienia 0,33 zł wynosi blisko 11 mln zł.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony