REKLAMA
Kosmeteria w Kutnie

Kosmeteria w Kutnie (fot. materiały prasowe)

Strona 3 z 3
REKLAMA

Umowy z nowymi dostawcami

Stowarzyszenie Sklepów Kosmeteria chce się skoncentrować na współpracy z dostawcami, których strategią sprzedaży nie jest masowa dystrybucja, i których oferta handlowa da sklepom szansę na podniesienie ich rentowności. Zarząd stowarzyszenia poinformował, że podpisał już pierwsze umowy o współpracy z takimi dostawcami jak Brodr. Jorgensen, Miller Solingen, Ava i Elfa Pharm i prowadzi rozmowy z kolejnymi, m.in. Pierre René, Floslek, Inter Vion i Top Choice.

Sami producenci dość ostrożnie wypowiadają się na temat działań Kosmeterii. – Faktycznie jesteśmy zachęcani do współpracy, ale nie podjęliśmy do tej pory żadnych rozmów – mówi Robert Zeszutek, dyrektor sprzedaży, Pierre Rene. – Podjęliśmy próbę usystematyzowanej współpracy z całą siecią, ale to się nie udało. Obecnie pracujemy więc z pojedynczymi sklepami, wytypowanymi przez naszych regionalnych przedstawicieli, na indywidualnych warunkach – przyznaje Jarosław Topolski, prezes zarządu firmy Elfa Pharm. – Jeszcze nie wiadomo, jak to się ułoży. Przyglądamy się. Nie chcę komentować dotychczasowych działań – mówi reprezentant kolejnej firmy, chce pozostać anonimowy. Są też takie firmy, jak Biosensual, produkująca naturalne świece, która pisze na facebooku: "Gratulujmy! Wspaniała inicjatywa. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego projektu, dołożymy starań w jego promocję"

Jak zapewnił nas Jerzy Kwiatkowski, koszty działania stowarzyszenia są ograniczone do minimum, a wszystkie środki pozyskane z umów z firmami i markami, będą przeznaczane na wsparcie dla detalistów.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Andrzej 2 ponad rok temu

  Dobrze , że WK odnotowały powstanie nowego Stowarzyszenia Sklepów Kosmeteria .Sądzę jednocześnie , że będą dalej śledzić poczynania tegoż Stowarzyszenia oraz medialnie je wspierać (tego potrzeba naszemu Stowarzyszeniu ,jak również innym rodzimym sklepom. W tym miejscu pragnę podziękować Panu Jurkowi Kwiatkowskiemu (Prezes Stowarzyszenia) oraz wszystkim członkom zarządu za zaangażowanie się w ten projekt.Robią WIELKĄ PRACĘ.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KOSMETERIA NASZA DROGERIA 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Muszę powiedzieć, że dawno nie widziałam tak dobrze przygotowanej i przemyślanej koncepcji wsparcia dla sklepów. Jeżeli nawet w połowie uda się zrealizować to co zostało pokazane w Strykowie na konferencji, to będzie baaardzo dużo dla nas. Teraz to my właściciele sklepów mamy wpływ na rozwój naszej sieci. Z perspektywy czasu, szkoda że tak późno. Liczymy na wsparcie naszego projektu przez producentów i dystrybutorów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony