28 stycznia 2021, 10:26Niedawno firma VBHL wprowadziła na rynek markę kosmetyczną Victoria Beckham Beauty

Niedawno firma VBHL wprowadziła na rynek markę kosmetyczną Victoria Beckham Beauty (fot. Instagram Victoria Beckham Beauty)

David i Victoria Beckham od końca 2019 roku otrzymali łącznie 21 milionów funtów dywidend od swoich biznesów sportowych i medialnych - wynika z raportu opublikowanego przez BBC. Firmy celebryckiej pary przedstawiły ich wyniki finansowe z których wynika, że marka Victorii nie osiągnęła jeszcze zysku.  

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

Rzecznik duetu celebrytów powiedział, że dywidendy zostały wypłacone w wyniku „dochodowych wyników” firmy David Beckham Ventures Limited (DBVL), która odnotowała zysk w wysokości 11,3 mln funtów w 2019 r., czyli 3,5 mln funtów mniej niż w 2018 r.

Marka odzieżowa Victorii, Victoria Beckham Holdings Limited (VBHL), nie osiągnęła jeszcze zysku, ale odnotowała wzrost sprzedaży o 7 proc. w 2019 roku. Spadek zysku DBVL został przypisany wydatkom związanym z ekspansją i darowiznami na cele charytatywne. Z kolei firma VBHL poinformowała, że jego rosnąca strata (16,6 mln funtów w 2019 r. w porównaniu z 12,5 mln funtów w 2018 r.) była spowodowana kosztami związanymi z uruchomieniem linii Victoria Beckham Beauty.

Projektantka zobowiązała się wiosną 2020 roku do przekazania 20 proc. ze sprzedaży swojej marki mody i urody, aby pomóc osobom w trudnej sytuacji z powodu COVID-19. Victoria Beckham planowała przekazać środki zebrane ze sprzedaży na stronach victoriabeckham.com i victoriabeckhambeauty.com na cele charytatywne w Wielkiej Brytanii i USA.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony