REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

23 lutego 2022, 08:44współpraca reklamowa

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiał partnera)

Kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz środki do prania i pielęgnacji ubrań Felce Azzurra od ponad 50 lat tworzone są we Włoszech przez znany na całym świecie dom perfumeryjny Paglieri. W Polsce produkty tej marki dostępne są w sklepach od ponad dwóch lat i coraz szerzej podbijają serca polskich konsumentek. W minionym roku wyłączny dystrybutor marki w Polsce – Europe Distribution Group - odnotował aż 115% wzrost sprzedaży oferty Felce Azzurra w stosunku do roku poprzedzającego.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Włochy znane są ze swojej kuchni, przepięknych krajobrazów i dobrej jakości kosmetyków. Z roku na rok rośnie wśród polskich konsumentek świadomość i zaufanie do importowanych produktów kosmetycznych pochodzących z tej właśnie części świata. Dlatego też kultowa rodzinna włoska marka Felce Azzurra posiadająca w swojej ofercie bogatą zapachową linię kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz środków do prania i pielęgnacji ubrań - na dobre zagościła już na polskich pólkach sklepowych. Polki coraz chętniej sięgają po produkty tej marki.  Konsumentki cenią nie tylko ich doskonałą jakość i wydajność, ale przede wszystkim ich zapach.  Okazuje się bowiem, że znudzeni monotonią nijakiej oferty popularnych producentów coraz częściej szukamy na półce unikalnych, zdecydowanych perfumeryjnych aromatów będących obietnicą szlachetnej, uwodzicielskiej pielęgnacji ciała, a także naszych ubrań, którymi otulamy się na co dzień.

Felce Azzurra to przede wszystkim tradycja. Na przestrzeni 140-letniej historii domu rodziny Paglieri wypracowaliśmy umiejętność doboru składników i tworzenia niepowtarzalnych esencji zapachowych. Marka stała się ikoną, pozostając w świadomości wielu pokoleń we Włoszech. Charakterystyczne elementy cechujące produkty Felce Azzurra to przede wszystkim niebieski kolor butelki symbolizujący spokój i czystość, paproć - wiecznie zielona roślina, symbolizująca tajemnicę, ale przede wszystkim niepowtarzalny i unikatowy zapach znany w naszej linii jako Classico będący połączeniem ponad stu składników pochodzących z całego świata. Formuła wciąż jest tajna i odręcznie zapisana w zeszycie przekazywanym w naszej firmie z ojca na syna. Cieszymy się, że Polki również doceniły i pokochały produkty Felce Azzurra tak jak włosi.  Raffaella Repetto – Area Manager European Markets , PAGLIERI S.p.A.

Unikalne kompozycje zapachowe produktów do kąpieli, a także środków do prania i płukania zamknięte w eleganckich niebieskich butelkach możemy dziś kupić między innymi w sklepach sieci Auchan czy Dealz.

Wyłączną dystrybucję oferty marki Felce Azzurra posiada spółka Europe Distribution Group.
„Nasza współpraca z Felce Azzurra zaowocowała dużym rozwojem sprzedaży produktów tej marki w Polsce. Rok do roku obserwujemy coraz większe zainteresowanie ofertą ze strony popularnych sieci, ale też mniejszych sklepów, drogerii i lokalnych hurtowni. Oferta bardzo dobrze odnalazła się również w sprzedaży e-commerce. Kosmetyki Felce Azzurra kupić można na tak popularnych platformach jak makeup.pl, drogerienatura.pl czy eurochemia.com. W roku 2021 odnotowaliśmy aż 115% wzrost sprzedaży w stosunku do roku poprzedzającego.” -  Krzysztof Górny, Prezes Zarządu Europe Distribution Group Sp . o.o.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony