REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

11 stycznia 2018, 14:24Apteka Super-pharm w Łodzi, ul. Armii Krajowej, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Apteka Super-pharm w Łodzi, ul. Armii Krajowej, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Firma Super-Pharm nawiązała współpracę z akceleratorem biznesowym SigmaLabs w celu wspólnego inwestowania w startupy związane z branżą detaliczną. Trzymiesięczny program wsparcia dla początkujących biznesów ruszy w marcu 2018 r. – informuje portal IGD.

REKLAMASdruk - belka w artykułach - grudzień 2018

W ramach programu startupy otrzymają wsparcie finansowe oraz zostaną przeszkolone przez ekspertów ds. handlu detalicznego. Uzyskają także dostęp do baz danych Super-Pharm i będą współpracowały z siecią. Program stanie się początkiem długotrwałej współpracy, jako że Super-Pharm zamierza wspierać obiecujące przedsięwzięcia także po jego zakończeniu.

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na połączeniu apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. To jedyny format, który oferuje leki na receptę oraz OTC, duży wybór perfum, szeroki wybór kosmetyków i dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt, środki higieny osobistej, a także środki czystości.

Firma wywodzi się z Kanady, a od 1978 r. rozpoczęła działalność w Izraelu, gdzie z siecią ponad tysiąca aptek-drogerii szybko stała się liderem rynku. W 2000 roku Super-Pharm rozpoczął ekspansję na rynek europejski. W maju 2001 roku w Warszawie otworzono pierwszy w Polsce drugstore Super-Pharm. Obecnie sieć Super-Pharm działa we wszystkich największych miastach w Polsce i posiada 69 placówek.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony