REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny
„Radość w pracy” to atmosfera, w której mogę się czuć swobodnie i nie boję się wyrażania swoich poglądów uważa większość ankietowanych pracowników

„Radość w pracy” to atmosfera, w której mogę się czuć swobodnie i nie boję się wyrażania swoich poglądów uważa większość ankietowanych pracowników (fot. Adobe)

Strona 2 z 2
REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Wyzwanie: zapewnić „radość w pracy”

Tworzenie środowiska pracy, w którym radość jest ważnym elementem, to kierunek, w którym pracodawcy powinni podążać, zwłaszcza w sytuacji, gdy w wielu europejskich krajach już brakuje rąk do pracy, a najbliższe lata nie zmienią tego stanu rzeczy - podkreśla dziennik.

Raport „Międzynarodowy krajobraz radości w pracy 2019”, przygotowany przez AmRest i HRM Institute przy współpracy z Universum, to pierwsze tego rodzaju międzynarodowe zestawienie. Znalazły się w nim opinie studentów i profesjonalistów z 12 krajów: Bułgarii, Chin, Chorwacji, Czech, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Rosji, Rumunii, Serbii i Węgier.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Helena 1 ponad rok temu

  Szczęście pracownika to nie jest tylko wysoka pensja... jesli warunki mu nieodpowiadają, jesli sie gotuje od środka przez kiepską atmosfere, to odejdzie prędzej czy pózniej. Zwłaszcza jesli jest dobry w swoich fachu. Mamy takie czasy ze nie tylko kasa sie liczy. Ludzie oczekuja tez relacji i stałego kontaktu, zaangażowania ze strony pracodawcy. Dodatkowe benefity w stylu pakietów medycznych medicover czy wyjazdów integracyjnych to dla nich gwarancja, potwierdzenie tego, ze pracodawcy na nich zalezy, ze sie stara, dba o ich zdrowie fizyczne i mentalne

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony