REKLAMAPPH - baner główny - lipiec 2019 r.
Pomóż nam stworzyć biblię handlu w Polsce! Powstaje

Pomóż nam stworzyć biblię handlu w Polsce! Powstaje "Przewodnik po handlu 2019" (fot. AdobeStock)

Już wkrótce ukaże się „Przewodnik po handlu 2019” – najnowsza edycja encyklopedii handlu w Polsce, przygotowywanej przez dziennikarzy "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych". Twojej firmy nie może zabraknąć w tej publikacji!

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

Poprzednia edycja „Przewodnika”, opracowana w 2017 r., zawierała najważniejsze informacje o ponad 1,6 tys. graczach z polskiego rynku handlowego. Kontakty do osób zarządzających, dane finansowe, informacje o liczbie sklepów czy średniej wartości koszyka zakupowego – to wszystko, a także o wiele, wiele więcej można było znaleźć w publikacji.

Zestawienie z minionego roku prezentowało m.in. 150 sieci sklepów spożywczych, 28 e-sklepów spożywczych, 25 sieci drogeryjnych, 77 sieci aptecznych, ale także liczne sieci sklepów specjalistycznych (mięsnych, piekarniczych, czy monopolowych), sklepów na stacjach paliw, hurtowni FMCG i kosmetycznych.

Nadchodząca edycja „Przewodnika po handlu” zawierać będzie nie tylko zaktualizowane dane na temat poszczególnych sieci handlowych i hurtowni, ale również bardzo rozbudowaną część analityczną. Przyjrzymy się dokładnie trendom rynkowym, przeanalizujemy perspektywy dla poszczególnych formatów sklepów, a także pokusimy się o prognozy, w którym kierunku zmierzać będzie w najbliższych latach handel w Polsce.

Jednocześnie, aby dysponować jak najświeższymi danymi na temat podmiotów uczestniczących w życiu handlowym w Polsce, potrzebujemy Państwa wsparcia. Chcielibyśmy prosić o wypełnienie prostego formularza aktualnymi informacjami na temat Państwa sieci handlowej, e-sklepu czy hurtowni. Zapewniamy, że uzupełnienie danych nie zajmie dłużej niż kilka chwil.

Razem stwórzmy prawdziwą biblię handlu w Polsce!

>> Kliknij i wypełnij formularz - sprawdź, jakie to proste! <<

http://wydawnictwogospodarcze.com.pl/formularz.php

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony