REKLAMAFBK_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Rynek

RAPORTY I ANALIZY

 

1 grudnia 2021, 09:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W drogeriach i w dyskontach spadki liczby klientów, jak i liczby ich wizyt sklepach były w listopadzie br. najmniejsze w porównaniu do okresu sprzed pandemii

W drogeriach i w dyskontach spadki liczby klientów, jak i liczby ich wizyt sklepach były w listopadzie br. najmniejsze w porównaniu do okresu sprzed pandemii (fot. shutterstock)

Strona 3 z 3
REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Z badania wiemy też o częstotliwości wizyt klientów. W każdym analizowanym okresie konsumenci najczęściej decydowali się na zakupy 3 lub więcej razy. W pierwszych trzech tygodniach listopada 2019 roku zrobiło tak 48 proc. badanych, rok później – 41 proc., a ostatnio – 47 proc.

– W 2020 roku część osób ograniczyła wizyty w sklepach na rzecz rzadszych, ale większych zakupów oraz transakcji online. Bardzo zbliżone dane z 2019 roku i 2021 roku to wynik w pewnym zakresie powrotu do dotychczasowych zachowań klientów – podsumowuje dr Kłosiewicz-Górecka.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony