REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

13 marca 2019, 13:24wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wioletta Wabnic-Rydz wcześniej pełniła funkcję kierownika ds. nowych mediów i handlu internetowego w firmie Oceanic, do której przeszła z Grupy Wirtualna Polska

Wioletta Wabnic-Rydz wcześniej pełniła funkcję kierownika ds. nowych mediów i handlu internetowego w firmie Oceanic, do której przeszła z Grupy Wirtualna Polska (fot. materiały prasowe/Oceanic)

Wioletta Wabnic-Rydz w lutym br. objęła stanowisko dyrektora marketingu i komunikacji w firmie kosmetyczno-farmaceutycznej Oceanic. Odpowiada za globalną strategię marketingową i komunikacyjną marek należących do firmy: AA, AA Wings of Color, Long4Lashes, Oillan, Aquaselin, a także leków i wyrobów medycznych. W jej kompetencjach znajduje się również kształtowanie wizerunku firmy, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach eksportowych.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Wioletta Wabnic-Rydz z firmą Oceanic związana jest od lipca ub.r. Dotychczas pracowała jako kierownik ds. nowych mediów i handlu internetowego. Przygotowywała strategię komunikacji marek w obszarze online oraz była odpowiedzialna za rozwój działań e-commerce.

Przed dołączeniem do firmy Oceanic pracowała w Grupie Wirtualna Polska. Związana z nią była blisko sześć lat. Pełniła tam m.in. funkcję senior account managera i partnership leadera.

Na stanowisku dyrektora marketingu w firmie Oceanic zastąpiła Katarzynę Głowacką. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony