REKLAMAWH Market_banner glowny_maj-czerwiec 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Prawo

PRAWO

 

18 marca 2020, 10:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda. Rząd przedstawił propozycje wsparcia dla Polaków w koronakryzysie - tzw.Tarczę Antykryzysową

Premier Mateusz Morawiecki i prezydent Andrzej Duda. Rząd przedstawił propozycje wsparcia dla Polaków w koronakryzysie - tzw.Tarczę Antykryzysową

Strona 2 z 2
REKLAMA

Drugi filar skierowany jest do przedsiębiorców: to gwarancje kredytowe, finansowanie leasingu dla firm transportowych, mikropożyczki do 5 tys zł oraz szereg rozwiązań o charakterze płynnościowym.

Trzeci filar Tarczy Antykryzysowej to wsparcie dla służby zdrowia. Co najmniej 7,5 mld zł dodatkowych środków na jednoimienne szpitale zakaźne, sprzęty ochronne, aparaturę medyczną niezbędną do modernizacji całej bazy szpitalnej i walki z koronawirusem.

Czwarty filar to zapewnienie bezpieczeństwa środków, depozytów, lokat, płatności, wpłat i wypłat - funkcjonowania całego systemu finansowego.

Piąty filar to filar inwestycji publicznych. Chcemy zastosować klasyczny impuls inwestycyjny po stronie państwa i budujemy fundusz co najmniej 30 mld zł na drogi samorządowe, cyfryzację, ochronę środowiska, modernizację szkół i szpitali.

Premier zaznaczył, że rząd chce walczyć z sytuacją, w której ceny w sklepach są czasem kilkukrotnie wyższe niż kilka dni temu. - To żerowanie na obecnej pandemii. UOKiK i inne urzędy regulujące ceny będą czuwały właściwie nad rynkiem od strony cen - powiedział.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ZAWIEDZIONY 1 2 miesiące temu

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

  Edytowany: 2 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony