REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

7 maja 2018, 18:30wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot.neonail.pl)


285 atrakcyjnych nagród, w tym samochód Fiat 500, czeka na uczestników loterii „Wygraj swój kolor” prowadzonej przez markę NeoNail. 

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

W trwającej od 7 maja do 3 czerwca 2018 r. loterii rozlosowana zostanie 1 nagroda główna (Fiat 500), 4 nagrody tygodniowe (skutery Django), a każdego dnia dodatkowo 10 nagród (1 aparat fotograficzny Instax i 9 zestawów lakierów hybrydowych).

Warunkiem udziału w zabawie jest zakup produktów marki NeoNail za minimum 50 zł i rejestracja paragonu na stronie internetowej  loteria.neonail.pl. Loteria ma charakter instant-win, czyli zgłaszający od razu dowiaduje się czy wygrał nagrodę dzienną. Losowanie samochodu zaplanowano na 4 czerwca.
Promocję wspiera kampania reklamowa obejmująca działania w internecie oraz materiały POS. 

Marka NeoNail należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: Revi Titanum Nails, Black Lashes oraz Mylaq. NeoNail oferuje ponad 250 kolorów lakierów hybrydowych, w tym kolekcje stworzone z ambasadorami marki – Joanną Krupą i Dawidem Wolińskim oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony