REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

12 października 2018, 10:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Deborah Gibbins, dyrektor ds. operacyjnych Mary Kay Inc.

Deborah Gibbins, dyrektor ds. operacyjnych Mary Kay Inc. (fot. materiały prasowe)

Mary Kay Inc., światowa firma sprzedająca kosmetyki kolorowe ma nowego dyrektora ds. operacyjnych. Deborah Gibbins przed rozpoczęciem pracy w tym koncernie przez 17 lat zajmowała stanowiska kierownicze w PepsiCo.

Jak podaje serwis cosmeticsbusiness.com, w swojej nowej roli Deborah Gibbins będzie odpowiedzialna za globalny łańcuch dostaw oraz sektory badań i rozwoju. Podobnie jak na poprzednio zajmowanych stanowiskach, będzie nadzorować sprawy finansowe, publiczne i strategiczne plany marki.

„Jest to ekscytujący czas dla Mary Kay, ponieważ nasza firma świętuje 55 lat istnienia, inspiruje i udziela wsparcia przedsiębiorcom na całym świecie” – powiedziała Deborah Gibbins.

Nowa dyrektor ds. operacyjnych Mary Kay, jest związana z tą firmą do 2013 roku. Wcześniej, przez 17 lata pracowała na stanowiskach kierowniczych w światowym koncernie działającym w branży spożywczej PepsiCo.

Marka Mary Kay wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i od początku działa na rynku sprzedaży bezpośredniej. Firma jest obecna na blisko 40 rynkach na pięciu kontynentach. Jej pierwsza zagraniczna spółka została otwarta w Australii w 1971 roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony