REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019
Zwycięzcy konkursu Drogeria Roku 2018 w kategoriach sieci drogeryjnych i indywidualnych sklepów

Zwycięzcy konkursu Drogeria Roku 2018 w kategoriach sieci drogeryjnych i indywidualnych sklepów (fot.Wiadomości Kosmetyczne/Shootit)

Najlepsze sklepy kosmetyczne po raz kolejny staną do walki o prestiżowy tytuł Drogerii Roku. Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń. Nie czekaj! Pochwal się swoim wyjątkowym biznesem klientom i partnerom handlowym!

Wiadomości Kosmetyczne od 9 lat organizują plebiscyt Drogeria Roku. To unikalny projekt, w którym wyłaniamy najlepsze sklepy kosmetyczne, stosując obiektywne kryteria i promując biznesowy talent i inicjatywę właścicieli sklepów działających na tak bardzo konkurencyjnym rynku.  

 

W tym roku konkurs nabiera tempa! Uprościliśmy kwestionariusz, a przy wyłanianiu sklepów do ścisłego finału będziemy współpracować z profesjonalną agencją badawczą. To pozwala nam na przyjęcie do eliminacji znacznie większej liczby drogerii!

 

Kwestionariusz zgłoszeniowy nie zawiera szczegółowych danych ekonomicznych dotyczących obrotów, marży czy wartości koszyka zakupów. Z pewnością zachęci to do wzięcia udziału w plebiscycie wiele podmiotów, które chciały to zrobić od lat, ale miały obiekcje związane z ujawnianiem danych ekonomicznych.

 

Zapraszamy do udziału w rankingu wszystkich właścicieli drogerii, którzy chcą pochwalić się klientom i partnerom handlowym swoim wyjątkowym biznesem. Zachęcamy także centrale sieci drogeryjnych do zgłaszania do rankingu najlepszych, najbardziej reprezentacyjnych sklepów, które zasługują ich zdaniem na tytuł Drogerii Roku 2019.

 

Finalistów rankingu Drogeria Roku 2019 wyłoni komplementarne badanie przeprowadzone przez niezależną, profesjonalną i doświadczoną agencję badawczą we wszystkich drogeriach zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Będzie ono obejmować 80 szczegółowych aspektów kluczowych dla działalności każdej placówki handlowej wraz z dokumentacją zdjęciową.

 

Zwycięzców, spośród drogerii, które otrzymają w badaniu najwięcej punktów, wskaże w jawnym głosowaniu niezależne Jury, złożone z kilkudziesięciu ekspertów. O tym, kto ostatecznie wygrał, dowiemy się w trakcie XII Kongresu Rynku FMCG 28 maja 2019 r.

 

Zachęcamy do jak najszybszego przesyłania wypełnionych kwestionariuszy! (UWAGA! NOWY FORMULARZ! do pobrania poniżej) 

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2019 r.  Warto stanąć w szranki i spróbować swych sił! Niech zwyciężą najlepsi!

 

Czytaj: Drogeria Roku 2018 i Market Roku 2018 - wyniki konkursów  

Czytaj: Kongres Rynku FMCG 2018 - zapis relacji na żywo

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony