REKLAMAHEINZ-GLAS - baner główny - marzec, kwiecień 2019

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pod szyldem Kontigo działa obecnie 14 sklepów kosmetycznych

Pod szyldem Kontigo działa obecnie 14 sklepów kosmetycznych (fot. materiały prasowe/Kontigo)

Avenida Poznań poszerza segment zdrowie i uroda – do grona najemców jednego z największych centrów handlowych w regionie dołączył salon Kontigo – kolejny w sieci kosmetycznych sklepów działających w grupie Eurocash.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

– Otwarcie salonu Kontigo wzmocniło segment zdrowie i uroda, który zajmuje istotne miejsce w ofercie naszego centrum. Na 85 mkw. powierzchni sklepu klientki znajdą zarówno znane marki kosmetyczne, jak i te unikatowe, dostępne na wyłączność w sieci nowo powstałego konceptu – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Salon w poznańskim centrum handlowym, podobnie jak pozostałe sklepy marki, utrzymany jest w jednolitym stylu. Wyróżniają go żywe kolory, strefy do testowania kosmetyków ze światłem imitującym światło dzienne oraz specjalny kącik do testowania kosmetyków azjatyckich.

W salonach Kontigo wyspecjalizowana obsługa pomaga klientkom w indywidualnym doborze kosmetyków, a także oferuje usługę makijażu. We wszystkich salonach sieci co tydzień organizowane są warsztaty makijażu, podczas których klientki poznają i testują produkty kosmetyczne.

Kontigo posiada obecnie 14 sklepów własnych, w tym 5 w Poznaniu. Nazwa sieci wywodzi się od słowa „contigo”, które w języku hiszpańskim i portugalskim oznacza „z tobą”. Oferta Kontigo skierowana jest do kobiet. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony