REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

HANDEL

 

19 marca 2019, 11:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. adobe stock)

W Szczecinie, u zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej, powstanie Park Handlowy Mieszka. Dopiero ruszyła budowa. Otwarcie jest planowane na 2020 r. Wśród najemców już jest Rossmann.

Park Handlowy Mieszka powstanie u zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej, na terenie dawnego Polmozbytu. Otwarcie planowane jest w I kwartale 2020 r. – podaje portal wszczecinie.pl

Nowa galeria powstanie tuż przy Tesco, niedaleko Centrum Handlowego Atrium Molo. Na należącej do Skarbu Państwa działce „starego” Polmozbytu.  Inwestorem jest spółka J.P. Development z Kolna, a generalnym wykonawcą prac jest firma Prime Construction.

Nowy kompleks handlowo-usługowy będzie miał ponad 10 tys. mkw. Jak podaje wszczecinie.pl wśród najemców są już znane marki jak: Jula, Biedronka, Kik, Maxi Zoo, Dominos, Neonet i Rossmann. Są jeszcze lokale do wynajęcia.

Równolegle w tej części miasta powstaje jeszcze jedna galeria handlowa – Rondo Hakena Park u zbiegu ulic Południowej i Krygiera. Wśród najemców także jest Rossmann, a także Biedronka, Komfort. Q & Q i Martes Sport, a obok obiektu znajdzie się stacja paliw Orlen.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony