REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

STREFA URODY

Włosy

 

27 grudnia 2018, 10:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

To organiczny ekstrakt z kiełków grochu, który przywraca równowagę cyklu życia włosów. AnaGain zmniejsza wypadanie włosów poprzez indukowanie komórek brodawek skórnych w celu reaktywacji wzrostu włosów.

Utrata włosów dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jest to spowodowane brakiem równowagi cyklu wzrostu włosów, co prowadzi do zmniejszenia liczby rosnących włosów w połączeniu ze zwiększoną liczbą wypadających.

Dzięki analizie mikromacierzy DNA zerwanych mieszków włosowych, wykazano, że AnaGain aktywuje w brodawce skórnej konkretne cząsteczki sygnałowe, które są wymagane do zainicjowania wzrostu nowych włosów.

Badanie kliniczne przeprowadzone przez 3 miesiące na ochotnikach z łagodną i umiarkowaną utratą włosów wykazało zdolność AnaGain do zmniejszania utraty włosów: gęstość włosów anagenowych wzrosła o około 8%
gęstość włosów telogenowych została zmniejszona o ponad 28%. Oznacza to, że AnaGain zwiększył współczynnik wzrostu włosów (odsetek aktywnych mieszków włosowych) z 4 do 7,2, co wskazuje na silny efekt odrastania włosów.

AnaGain stymuluje wzrost włosów u nasady, wydłuża cykl życia włosów, przywraca ich witalność, a włosy gęstnieją w ciągu trzech miesięcy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony