REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

4 maja 2018, 08:43wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe/Semlac)

Aż 14 nowych wysp franczyzowych firmy Semilac powstało w kwietniu tego roku.. Znany producent lakierów hybrydowych może się już pochwalić siecią 82 takich punktów. Pierwsza wyspa franczyzowa powstała zaledwie rok temu.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Produkty marki Semilac można kupić w punktach franczyzowych w 57 miastach Polski.
We wszystkich placówkach zarządzanych przez franczyzobiorców prowadzona jest sprzedaż produktów marki Semilac, natomiast w wybranych punktach dodatkowo świadczone są również usługi kosmetyczne z nimi związane.

Nesperta, właściciel marki Semilac, działa na zasadzie zweryfikowanej sieci dystrybucji, współpracując m.in. z hurtowniami i drogeriami kosmetycznymi. W kwietniu 2017 roku firma zdecydowała się na ekspansję poprzez franczyzę. Pierwszym punktem była wyspa handlowa w galerii handlowej Vivo w Pile. - W ciągu kolejnych miesięcy rozwinęłam działalność o kolejne wyspy handlowe. Obecnie zarządzam aż 3 takimi punktami w Pile – mówi Dorota Miazga- Myszczyszyn, dystrybutor marki Semilac, która rok temu otworzyłą pierwszy punkt franczyzowy.

Przedstawiciele firmy Nesperta zapowiadają otwarcie kolejnych wysp franczyzowych,  zarówno w mniejszych miastach, jak i większych powyżej 30 tys. mieszkańców.

Semilac to jedna z najpopularniejszych marek lakierów hybrydowych w Polsce. Firma Nesperta rozwija także eksport. Produkty Semilac są dostępne w 34 krajach, na 5 kontynentach

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~nails 1 8 miesięcy temu

  Wszystkie inne hybrydy tylko nie semilac!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony