REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

8 maja 2013, 15:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

W pierwszym kwartale 2013 r. Henkel zrealizował przychody ze sprzedaży na poziomie 4,033 mld euro, co stanowi wzrost o 0,6 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego – podała firma w komunikacie. W ujęciu organicznym, tj. bez uwzględnienia wpływu różnic kursowych oraz efektów transakcji przejęć i zbycia aktywów, wzrost ten wyniósł 2,5 proc.

REKLAMA

W dziale Laundry & Home Care (środków piorących i czystości) nastąpił bardzo wysoki wzrost w ujęciu organicznym, na poziomie 8 proc., w dziale Beauty Care (kosmetyków) – było to 4 proc. 

Kasper Rorsted, prezes zarządu firmy Henkel, potwierdził ogłoszone wcześniej prognozy na rok finansowy 2013: – Spodziewamy się wzrostu sprzedaży w ujęciu organicznym za pełny rok obrotowy na poziomie między 3 proc. a 5 proc. – poinformował. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony