REKLAMAFBK 2019 - baner główny (sierpień 2019)

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Organizator: Wydawnictwo Gospodarcze

Miejsce: DoubleTree by Hilton, Warszawa, ul. Skalnicowa 21

Data rozpoczęcia: 28.05.2019

Data zakończenia: 29.05.2019

W 12. Kongresie Rynku FMCG weźmie udział ok. 1200 menedżerów reprezentujących sieci handlowe oraz producentów. Oprócz konferencji i debat w programie wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród Drogeria Roku 2019 i Market Roku 2019

W 12. Kongresie Rynku FMCG weźmie udział ok. 1200 menedżerów reprezentujących sieci handlowe oraz producentów. Oprócz konferencji i debat w programie wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród Drogeria Roku 2019 i Market Roku 2019 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Przedstawiciele sieci handlowych i hurtowni, producenci z szeroko rozumianego rynku FMCG oraz dostawcy usług mogą już zgłosić swój udział do jednego z najważniejszych wydarzeń w branży handlowej, spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce: Kongresu Rynku FMCG 2019. Wystartowała rejestracja na wydarzenie!

W tym roku Kongres Rynku FMCG po raz pierwszy potrwa nie jeden, lecz dwa dni. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 maja 2019 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Dwa dni merytorycznych debat i prelekcji, uroczysta gala z podsumowaniem wyników konkursów Market Roku i Drogeria Roku, spotkania biznesowe, a także bogata część wystawiennicza - połączenie tych wszystkich części w jedną całość sprawia, że Kongres Rynku FMCG jest jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, na którym po prostu nie może Ciebie zabraknąć!

Wśród najważniejszych kwestii, które zostaną poruszone podczas tegorocznej edycji Kongresu znajdą się m.in.: trendy konsumenckie i zdrowie, rynek pracy i automatyzacja, transformacja cyfrowa i technologiczna, środowiska naturalne i jego ochrona, w tym idea gospodarki obiegu zamkniętego, a także płatności bezgotówkowe, analiza Big Data i personalizacja oferty, mobilność i customer experience, rozwiązania omnichannel i e-commerce, idee handlu wysokiej prędkości i handlu bez granic, a także fundamentalne kwestie dotyczące strategii rozwoju, sprzedaży, marketingu, czy budowania łańcucha wartości.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE

Zobacz podsumowanie 11. edycji Kongresu Rynku FMCG (maju 2018 r.):

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony