REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny
O nowych zapachach Lenor Inspired by Nature mówili: Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji marki Lenor i Kristof Van Dongen, Lenor Perfume Designer, a a także Agnieszka Polkowska, specjalistka od trendów, Marta Siembab, snenselierka. Spotkanie prowadziła dziennikarka Ula Chincz

O nowych zapachach Lenor Inspired by Nature mówili: Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji marki Lenor i Kristof Van Dongen, Lenor Perfume Designer, a a także Agnieszka Polkowska, specjalistka od trendów, Marta Siembab, snenselierka. Spotkanie prowadziła dziennikarka Ula Chincz (fot. mat. własne)

Wg marki Lenor 60 proc. konsumentów używa produktów inspirowanych naturą, by obniżyć poziom codziennego stresu. Ta grupa zawsze chętnie sięgnie po preparaty, które pozwalają na otoczenie się zapachem przywołującym miło spędzone chwile spędzone na wolnym powietrzu.

REKLAMAVI Forum Branzy Kosmetycznej - belka w artykułach

Z badania konsumenckiego, zleconego pod koniec ubiegłego roku przez P&G Fabric Care dla marki Lenor wynika, że codzienne tempo życia i pogoń za doskonałością powodują u Polaków coraz większe zmęczenie i frustrację. Aż 70 proc. uczestników badania przyznało, że życie w mieście oraz stres spowodowany wielogodzinną pracą sprawiają, że tęsknią za czasem spędzanym na łonie natury. Okazało się, że 60 proc. konsumentów odczuwa w trakcie dnia potrzebę ucieczki do parku i zdradza, że szybki spacer w drodze na lunch to dla nich relaks.

–  Ci, dla których to za mało, próbują wprowadzić trochę natury do przestrzeni domowych i biurowych, np. poprzez stawianie roślin. Innym sposobem jest otaczanie się zapachem, który działa kojąco i odstresowująco – mówiła Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji marki Lenor w P&G, podczas premiery nowej linii zapachów Lenor Inspired by Nature. Marta Siembab, senselierka potwierdziła, że zapachy, dzięki angażowaniu zmysłów, pozwlają na oderwanie się od od otoczenia. – Mają zdolność do wprowadzania ciała i myśli w stan relaksu i poprawiania nastroju. A jaki jest lepszy sposób, aby poczuć ich siłę niż noszenie ich stale przy sobie na ubraniach – pytała Marta Siembab, dodając, że ponad połowa osób łączy świeżo pachnące ubranie ze szczęściem.

– Moc zapachu może oderwać nas od naszego zabieganego życia i zapewnić moment spokoju, podczas którego możemy pobyć sam na sam z naturą. Nowe płyny Lenora przenoszą zapachy natury na nasze ubrania, dzięki czemu możemy mieć naturę na co dzień, przy sobie – podsumował Kristof Van Dongen, twórca nowych zapachów Lenor Inspired by Nature.  

Trzy najpopularniejsze miejsca, które uczestnicy badania zidentyfikowali jako poprawiające nastrój to: plaża (66 proc.), ogród (66 proc.) i park (55 proc.). Zapachy nowych płynów Lenor – Shea Butter, Deep Sea Minerals, Silk Tree Blossom –  właśnie nimi są inspirowane.

 

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony