REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

2 października 2017, 15:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zespół projektu „Czytamy dla mamy”

Zespół projektu „Czytamy dla mamy” (fot. mat. prasowe)

Ruszył charytatywny projekt „Czytamy dla mamy”, którego pomysłodawcą jest  kosmetyczna firma Bandi. Jego celem jest zainteresowanie społeczeństwa losem nieletnich matek i ich dzieci oraz promocja czytelnictwa.

REKLAMAVI Forum Branzy Kosmetycznej - belka w artykułach

Grupa  kreatywnych, zaangażowanych społecznie blogerów pod kierunkiem charyzmatycznej pisarki Sylwii Chutnik napisze powieść. Co miesiąc nowy autor stworzy nowy rozdział. Dochód ze sprzedaży książki i publikacji jej odcinków przeznaczony zostanie na budowę domu dla nieletnich matek i ich dzieci, który zbuduje Fundacja po Drugie. Pomysł działań wyszedł od firmy Bandi, która nie chce się zgodzić na to, że w Polsce wystarczy, aby matka nie miała 18 lat i była wychowanką placówki resocjalizacyjnej, bądź wychowawczej, aby pozbawić ją prawa do opiekowania się dzieckiem.

Losy bohaterów można śledzić na stronie czytamydlamamy.org.  Kolejne rozdziały będą publikowane co miesiąc, aż do września 2018 r., gdy książka zostanie wydana.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony