REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

27 lutego 2019, 16:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Frontman Maroon 5 współpracuje z francuską marką luksusową od 2017 roku

Frontman Maroon 5 współpracuje z francuską marką luksusową od 2017 roku (Fot. FB adamlevineofficial)

YSL pokazała najnowszą reklamę zapachów Y, z udziałem wokalisty Maroon 5, frontmana Adama Levine'a. Piosenkarz, autor tekstów i trener programu NBC The Voice współpracuje z francuską marką luksusową od dwóch lat.

YSL Beauté wydało nową reklamę zapachu Y z udziałem frontmana Maroon 5 i ambasadora marki, Adama Levine'a.

Reklama, stworzona przez francusko-wietnamskiego reżysera Kima Chapirona, przedstawia Levine'a jako człowieka, który osiągnął wszystko, co zamierzał osiągnąć i kontynuuje realizację swoich marzeń  zgodnie z ideą marki.

Klip ma celu zainspirowanie mężczyzn do stawienia czoła swoim lękom i zmierzenia się ze swoimi celami, dlatego kończy się widokiem butelki perfum Y pojawiającą się w centrum, otoczoną blaskiem i podnoszącą Levine'a gotowego do startu w stronę światła.

Adam Levine współpracuje z francuską marką od 2017 roku, a w zeszłym roku został promowany na światowego ambasadora YSL. Według marki należącej do L'Oréala, ożywia swoją osobą subtelną męskość perfum Y.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony