REKLAMAWarsaw Pack - baner główny WK - luty/marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

8 lutego 2018, 13:43wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska

Katarzyna Zielińska i Marta Żmuda Trzebiatowska (fot. mat. prasowe)

„Avon się sprawdza!” to kampania, w ramach której marka zachęca Polki do sprawdzenia innowacyjnych formuł kosmetyków do makijażu, produktów pielęgnacyjnych oraz zapachów. Do wypróbowania produktów marka zaprosiła topowe polskie gwiazdy, które wybrały swoje ulubione kosmetyki i będą je polecać w katalogu Avon. 7 lutego br., w scenerii nawiązującej do tętniącego życiem miasta, Avon zaprezentował założenia kampanii i swoją strategię na 2018 rok.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Ponad połowa Polek w ciągu ostatniego roku kupiła kosmetyki do makijażu Avon, a aż 34 proc. w ciągu ostatnich 3 miesięcy. – Z badań wiemy, że konsumentki, które miały okazję wypróbować nasze kosmetyki, bardzo je sobie cenią – zdradziła Barbara Goździkowska, dyrektor generalna Avon Polska. – Dlatego w tym roku będziemy zachęcać do sprawdzenia naszych kosmetyków, wypróbowania ich i wybrania ulubionych – dodała .

W ramach nowej strategii marki, również największe polskie gwiazdy będą sprawdzały Avon. Jako pierwsze do testów zaproszone zostały Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Zielińska. Aktorkom szczególnie spodobała się nowa szminka Avon mark. „Moc koloru” oraz mascara Avon True „ULTRAobjętość”. Będą je polecać w katalogu marki. Marta Żmuda Trzebiatowska już teraz znalazła się na okładce katalogu Avon 2/2018, a Katarzyna Zielińska pojawi się na okładce katalogu 4/2018, który będzie dostępny od 1 marca. 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Zielińska dołączyły do obecnej ambasadorki marki, Małgorzaty Kożuchowskiej. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony