REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

9 maja 2018, 10:53Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wśród światowych przedstawicieli branży kosmetycznej po raz pierwszy swoje produkty zaprezentuje 13 rosyjskich spółek

Wśród światowych przedstawicieli branży kosmetycznej po raz pierwszy swoje produkty zaprezentuje 13 rosyjskich spółek (fot. freeimages.com)

Rosyjscy producenci kosmetyków chcą wejść na rynki Bliskiego Wschodu. Ekspozycja na którą się składają produkty 13 firm z Rosji, po raz pierwszy została pokazana na targach w Dubaju.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Targi Beautyworld Middle East to największe międzynarodowe wydarzenie targowe na Bliskim Wschodzie i jeden z najważniejszych kierunków eksportowych dla producentów.

Jak podaje serwis fashionnetwork.com, wśród światowych przedstawicieli branży kosmetycznej po raz pierwszy swoje produkty zaprezentuje 13 rosyjskich spółek.

Wielu rosyjskich producentów jest zainteresowanych wejściem na rynki Bliskiego Wschodu, gdzie co roku odnotowuje się wzrost sprzedaży produktów kosmetycznych. Jest to związane m.in. z rosnącym rynkiem turystycznym i wzrostem popytu na kosmetyki dobrej jakości w przystępnej cenie.

W obecnej edycji targów, która rozpoczęła 8 maja, bierze udział ponad 1600 wystawców z ponad 60 krajów. Polskę reprezentuje około 70 firm kosmetycznych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ewa 1 8 miesięcy temu

  Polityka polityką a rosyjskie maseczki do twarzy są fenomenalne! Dobrze że osiągalne w Polsce. Wiele z nich jakością, skutkiem działania skutecznie konkuruje z najdroższymi firmami obecnymi na polskim rynku. Na początku używałam ich bardzo ostrożnie bo wiadomo, nasze i zachodnie mają atest a co do tych rosyjskich to nie wiadomo było co w nich siedzi, ale stosuję je już od ponad 2 lat i zwłaszcza z tzw. Syberyjskich jestem bardzo zadowolona. ŻEBY TYLKO NIE BYŁO WOJNY I ŻEBY LUDZIE MOGLI ROZWIJAĆ I DOSKONALIĆ WSZYSTKIE PRODUKTY JAKIE WYTWARZAJĄ!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony