REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

9 kwietnia 2018, 18:02wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe/Jasmin)

Ponad 80 detalistów działających w sieci Jasmin spotkało się na szkoleniowo-integracyjnym evencie na Wyspach Zielonego Przylądka.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Zarząd sieci Drogerie Jasmin wraz z ponad 30 producentami współpracującymi z siecią zorganizował wyjazdowe szkolenie dla działających w niej detalistów na  Wyspy Zielonego Przylądka.

– Uczestnicy spotkania uczyli się jak zwalczać stres za pomocą ćwiczeń fizycznych i gier zespołowych. Wspólne, niestandardowe zajęcia służyły zacieśnianiu współpracy między zespołami, uczyły, jak na co dzień, wykorzystując emocje, rozwijać się osobiście i swoją własną firmę – mówi Teresa Stachnio, członek zarządu sieci. Zapowiada, że tego typu spotkania będą kontynuowane. – Zależy nam, by wzmacnianie relacji służyło budowaniu biznesów franczyzobiorców i biznesu sieci – dodaje.

Drogerie Jasmin to franczyzowa sieć. Skupia ok. 270 sklepów. Organizatorem sieci jest firma dystrybucyjna PGD Polska.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony