REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

PRODUCENCI I MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

13 listopada 2018, 12:42wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Karolina Gilon i Jakob Kosel twarzami kampanii Durexa i organizacji (RED)®

Karolina Gilon i Jakob Kosel twarzami kampanii Durexa i organizacji (RED)® (fot. Durex)

Od 5 listopada 2018 konsumenci na całym świecie mogą kupić (DUREX)RED. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio jednemu z programów w Południowej Afryce, gdzie żyje obecnie 7,1 miliona osób zakażonych wirusem HIV lub chorych na AIDS. 

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Walki z AIDS, celebryci działają razem z marką Durex, która łączy siły z organizacją (RED), by wesprzeć jej program na rzecz eliminacji AIDS. Karolina Gilon - influencerka i prowadząca program „Druga Twarz” oraz Jakob Kosel - finalista 5. edycji „Top Model” i gospodarz programu „Top Model Front Row” - w polskiej odsłonie globalnej kampanii zachęcają do tego, by „uprawiać seks i ratować życie” (Have Sex and Save Lives).

Akcję wspierają także m.in. szwedzka piosenkarka Zara Larsson, brytyjska aktorka Thandie Newton, gwiazda Broadwayu Javier Muñoz, aktorzy Jacob Lattimore oraz Christian Navarro. 

Od 5 listopada 2018 konsumenci na całym świecie mogą kupić (DUREX)RED. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio jednemu z programów w Południowej Afryce, gdzie żyje obecnie 7,1 miliona osób zakażonych wirusem HIV lub chorych na AIDS. 

Wspierany program „Zatrzymać dziewczynki w szkole” (Keeping Girls in School) ma na celu zmniejszenie liczby nowych zakażeń HIV oraz ciąż wśród młodych kobiet przez zachęcenie dziewczyn do kontynuowania edukacji, a także zwiększenie dostępu do usług i wiedzy związanej ze zdrowiem seksualnym i współżyciem. 

- Możemy włączyć się do akcji na rzecz walki z AIDS pomagając dziewczynom z Południowej Afryki, które naprawdę tej pomocy potrzebują. Co dwie minuty jakiś nastolatek gdzieś na świecie zostaje zakażony wirusem HIV. Dlatego jest to niezwykle ważne, by moje pokolenie przemówiło zachęcając innych do tego, aby temu zapobiec. Po raz pierwszy w historii możesz dosłownie „uprawiać seks i ratować życie” -  mówi o akcji Karolina Gilon. 

Dzięki współpracy z organizacją (RED) Durex, w przeciągu 3 lat od startu kampanii, przeznaczy dotację w wysokości minimum 5 milionów dolarów na rzecz Globalnego Funduszu na rzecz Walki z AIDS.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony