REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

16 października 2018, 10:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Lakier hybrydowy Indigo Chick Gold z różową wstążką dostępny jest w limitowanym nakładzie 5 tys. sztuk

Lakier hybrydowy Indigo Chick Gold z różową wstążką dostępny jest w limitowanym nakładzie 5 tys. sztuk (fot. mat. prasowe )

15 października, w Europejskim Dniu Walki z Rakiem Piersi, odbyła się premiera lakieru hybrydowego Indigo w kolorze Chick Gold z charakterystyczną różową wstążką. Całkowity zysk ze sprzedaży produktu zostanie przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP).

REKLAMAKongresFMCG_belka

W Europejskim Dniu Walki z Rakiem Piersi marka Indigo pragnie zwrócić uwagę na znaczenie samobadania i profilaktyki. W tym celu na rynek wypuściła lakier hybrydowy w kolorze Chick Gold z charakterystyczną różową wstążką, w limitowanym nakładzie 5 tys. sztuk.

Całkowity zysk ze sprzedaży produktu zostanie przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP).

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony