REKLAMA

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

10 lipca 2019, 09:49wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jestem wdzięczna, że makijaż zainspirował mnie do bycia odważną - mówi Lady Gaga

Jestem wdzięczna, że makijaż zainspirował mnie do bycia odważną - mówi Lady Gaga (fot. facebook.com/ladygaga)

Lady Gaga wprowadza swoją długo oczekiwaną markę piękności Haus Laboratories. Jej premiera i przedsprzedaż ma nastąpić już 15 lipca. Faktyczny start zapowiadany jest na wrzesień.   

REKLAMA

Lady Gaga – piosenkarka i aktorka – zapowiedziała w mediach społecznościowych start swojej marki Haus Laboratories. „Kiedy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. I kiedy walczyłam o poczucie zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej urody, odkryłam moc makijażu (…)” napisała artystka na swoim profilu. Przedsprzedaż kosmetyków, przed oficjalnym wejściem marki na rynek nastąpi już 15 lipca.

Powołując się na Bussines od Fashion, portal Business Insider donosi, że  kosmetyki Haus Laboratories będą sprzedawane wyłącznie na platformie Amazon. Ich cena ma oscylować wokół 16 dol. za błyszczyk i 48 dol. za paletkę do makijażu. Byłby to pierwszy raz kiedy gwiazdorska kosmetyczna debiutuje i wiąże się tylko z Amazonem. Platforma zamierza rozwijać kategorię beauty.  

W 2018 roku Lady Gaga – piosenkarka i aktorka –  złożyła wniosek o znaki towarowe dla „Haus Beauty” i „Haus Labs” za pośrednictwem swojej firmy Ate My Heart Inc.  

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony