REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

9 maja 2018, 12:54wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Grażyna Torbicka, ambasadorka marki L'Oréal Paris w Polsce

Grażyna Torbicka, ambasadorka marki L'Oréal Paris w Polsce (fot. mat. prasowe )

Rozpoczęło się wielkie święto kina – 71 Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes z udziałem największych gwiazd i osobowości dużego ekranu.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

W Cannes nie zabrakło marki L'Oréal Paris, która od 21 lat pełni rolę oficjalnego partnera oraz kreatora makijażu festiwalu. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. ambasadorki marki L'Oréal Paris: Isabel Adjani oraz Li Yuchun.

Do Cannes przyleciała także Grażyna Torbicka, dziennikarka, która od trzech lat pełni funkcję ambasadorki marki L'Oréal Paris w Polsce.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Festiwal Filmowy w Cannes 2018. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się Grażyna Torbicka, Ambasadorka L’Oréal Paris oraz Jessica Mercedes i Julia Wieniawa, które goszczą w Cannes na specjalne zaproszenie marki L'Oréal Paris - Oficjalnego Partnera Festiwalu Filmowego. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony