REKLAMAWarsaw Pack - baner główny WK - luty/marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

6 sierpnia 2018, 11:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Od sierpnia do listopada o kosmetykach Ziaja GdanSkin będzie głośno. Kapania reklamowa dla linii będzie prowadzona w telewizji i w radio, w kinach, w prasie i w internecie, a także na nośnikach citylights. Akcje promocyjne zostały też zaplanowane w drogeriach rynku niezależnego.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

(fot. mat. prasowe )

Wraz ze startem jesiennej ramówki telewizji Polsat i TVN, przy programach kierowanych do kobiet na głównych i tematycznych antenach, pojawią się billboardy sponsorskie linii Ziaja GdanSkin.

Jednak już teraz trwa kampania reklamowa linii na nośnikach typu citylight. Zostanie ona powtórzona w październiku. Wtedy też w jednej z czołowych stacji radiowych odbędzie się konkurs z marką. Sierpień i październik to również miesiące na które Ziaja zaplanowała kampanię reklamową w wysokonakładowej prasie kobiecej oraz w internecie – w największych portalach horyzontalnych i kobiecych.

Na przełom września i października marka zaplanowała kampanię on-screen i off-screen w sieci multipleksów w całej Polsce. Będzie też prowadziła niestandardowe akcje wizerunkowe związane z miastem Gdańsk oraz ogólnopolskie akcje PR.  

Działania na rynku niezależnym obejma zaś akcje promocyjne i materiały POS.

Linia GdanSkin to 13 kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Ich szata graficzna nawiązuje do symboli architektury Gdańska. Natomiast substancje aktywne preparatów są inspirowane morzem – kolagen morski, kocanka nadmorska czy szanta zwyczajna.
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony