REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

14 grudnia 2017, 14:14wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wspólne dekorowanie świątecznych pierników

Wspólne dekorowanie świątecznych pierników (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Członkowie i przyjaciele Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego spotkali się na corocznym spotkaniu świątecznym. Do stowarzyszenia należy 109 firm kosmetycznych i chemicznych. W tym roku organizacja obchodzi 25-lecie swojej działalności.

REKLAMASdruk - belka w artykułach - grudzień 2018

W świątecznej atmosferze i przy wigilijnych potrawach odbyło się coroczne gwiazdkowe spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. – To był dobry rok, pracowity i pełen wyzwań związanych z pracami nad zmieniającymi się przepisami oraz organizacją jubileuszowej konferencji poświęconej rozporządzeniu kosmetycznemu. Nasza organizacja rośnie, już należy do niej ponad 100 firm, dużych, średnich, ale także tych najmniejszych – podsumowała dr Anna Oborska, dyrektor generalna stowarzyszenia.

Spotkanie odbyło się w Hotelu Bellotto w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Właściciele i menedżerowie firm na co dzień konkurujący ze sobą, tym razem zajęli się nie tylko rozmowami o biznesie, ale także wspólnym dekorowaniem świątecznych pierników.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony