REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

11 maja 2018, 13:32wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ambasadorem akcji Podwórko Talentów Nivea jest Filip Chajzer

Ambasadorem akcji Podwórko Talentów Nivea jest Filip Chajzer (fot. mat. prasowe )

Drozdy (Gmina Tarczyn), dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu, Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Śremie, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu – to szczęśliwa piątka zwycięzców w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Pierwszy etap tegorocznej edycji konkursu właśnie dobiegł końca. Do udziału zgłosiło się ponad 500 lokalizacji z całej Polski.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Konkurs Podwórko Talentów Nivea cieszy się dużą popularnością. W tym roku w akcję zaangażowało się 550 społeczności z całej Polski. Niemal połowa z nich do swojego zgłoszenia dołączyła film, na którym dzieci zaprezentowały talenty, które chcą rozwijać właśnie na Podwórku Talentów. Dzięki temu zgłoszenia te wzięły udział w tzw. ścieżce jurorskiej, w której o wygranej zdecydowały głosy jury.

Ścieżka jurorska to jednak nie koniec zabawy. W drugim etapie konkursu zgłoszenia, które nie wygrały w ścieżce jurorskiej oraz te, które do zgłoszenia nie dołączyły filmu, biorą udział w głosowaniu internautów. To od nich będzie zależało gdzie powstanie 15 pozostałych Podwórek. Głosować można na stronie internetowej podworko.nivea.pl oraz za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony