REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

AKADEMIA WIADOMOSCI KOSMETYCZNYCH

 

7 grudnia 2018, 10:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Depolluphane EpiPlus zapobiega zmianom epigenetycznym naszej skóry

Depolluphane EpiPlus zapobiega zmianom epigenetycznym naszej skóry (fot. Adobe)

Depolluphane EpiPlus na trzy sposoby walczy z miejskim zanieczyszczeniem, bo jego trzy składniki chronią skórę przed bezpośrednimi, krótkoterminowymi i odległymi w czasie skutkami zanieczyszczenia środowiska.

Depolluphane EpiPlus składa się z organicznego wyciągu z kiełków rzeżuchy i ekstraktu z karczocha, które zostały połączone z inteligentnym kompleksem polisacharydowym, aby chronić skórę przed zanieczyszczeniami.

Zanieczyszczenie środowiska to jeden z głównych czynników wpływających na starzenie się skóry i matową cerę. Wszystko dlatego, że powoduje tworzenie się wolnych rodników  w skórze, które prowadzą do uszkodzenia jej komórek, zapalenia i przyspieszenia starzenie. Poza tym najnowsze badania naukowe wykazały, że zanieczyszczenie wpływa na epigenetyczne właściwości skóry. W rezultacie jest ważne też w kontekście zapobiegania odległym efektom zanieczyszczenia.

Kiełki rzeżuchy, które są używane w produkcji Depolluphane EpiPlus zawierają sulforafan. To molekuła, która powoduje detoksyfikację komórkową i produkcję enzymów antyoksydacyjnych. Wspomaga usuwanie z ciała  toksyn i substancji kancerogennych. Z kolei inteligentny polisacharydowy kompleks chroni skórę i wzmacnia jej barierę, aby zapewnić większą odporność. Ekstrakt z karczocha zapobiega epigenetycznym zmianom struktury skóry.

Depolluphane EpiPlus nie tylko zapobiega zmianom epigenetycznym, ale jest też tarczą przeciwko cząstkom stałym, aktywuje detoksyfikację sytemu. Można go wykorzystać w formułach anti-pollution, miejskich kremach detoksykacyjnych czy ochronnych kremach na dzień i podkładach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony