REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

6 czerwca 2018, 14:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Agencja PR Platinium Cast od czerwca br. objęła opieką marki szerokiej dystrybucji w portfolio L’Oréal Polska, w zakresie public relations i influencer marketingu.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

W ramach współpracy agencja Platinium Cast będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego oraz działania PR marek należących do szerokiej dystrybucji L'Oréal Polska: L'Oréal Paris, Maybelline New York i Garnier. Działania obejmą współpracę z mediami, ambasadorami i influencerami.

Do kompleksowej obsługi firmy został stworzony zespół pod kierownictwem Kingi Sobieraj – group PR managera. Za markę L'Oréal Paris jest odpowiedzialna Sandra Olechnowicz-Gazda, a marki Maybelline oraz Garnier znalazły się pod opieką Agaty Janczylik.
Anna Jastrzębska – szef kreacji agencji – odpowiada za strategiczne idee kreatywne oraz koncepcje działań niestandardowych, w odniesieniu zarówno do influencer marketingu, jak i aktywności PR.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony