REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Zarządzanie sprzedażą

 

2 października 2018, 16:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jarosław Sygitowicz, współzałożyciel i CMO w ZenCard

Jarosław Sygitowicz, współzałożyciel i CMO w ZenCard (fot. wiadomoscihandlowe.pl, wiadomoscikosmetyczne.pl)

Jarosław Sygitowicz, współzałożyciel i CMO w ZenCard w prezentacji „Technologia lojalnościowa w służbie branży kosmetycznej” wyróżnił trzy wiodące trendy, które wpływają na rozwój programów lojalnościowych.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

Jednym z nich jest to, że Polacy coraz chętniej uczestniczą w tego typu programach, którym przybywa uczestników. Członkostwo w nich deklaruje 62 proc. konsumentów.

– Jest to związane z tym, że mamy obecnie rynek omnichanel. Programy lojalnościowe łączą te kanały. 60 proc. uczestników mobilnych. Trzecim trendem jest to, że to właśnie rynek wyznacza oczekiwania konsumentów – zaznaczył Jarosław Sygitowicz.

Dodał też, że klienci zostali przyzwyczajeni do wyjątkowego traktowania. Lubią być zauważani, rozpoznawani, doceniani i nagradzani za zakupy, oczekując konkretnych benefitów. Istnieje szereg działań, które pomagają stworzyć dobrą więź z odbiorcami. Dla firmy najkorzystniej jednak jest kiedy klienci nawiązali z przedsiębiorstwem pewnego rodzaju relację, bo stają się lojalni.

– Firmom zależy na tym, aby zapisywać ludzi do programów ze względu na omnichanel i personalizację – podkreślił Jarosław Sygitowicz.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony