REKLAMAAJona_banner główny sierpień 2019

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

14 marca 2019, 10:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia klubowicze programu Rossmanna zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach
W ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie w postaci produktów dostępnych w swoich sklepach o wartości 5 mln zł. Trafiły one do 222 organizacji, w tym schronisk dla zwierząt

W ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie w postaci produktów dostępnych w swoich sklepach o wartości 5 mln zł. Trafiły one do 222 organizacji, w tym schronisk dla zwierząt (fot. mat. prasowe )

Pracownicy sieci Rossmann ponownie wskazali lokalne organizacje, które ich zdaniem warto wesprzeć: domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska. Wystarczy, że przy każdych zakupach klient pokaże przy kasie aplikację Rossmann PL, a sklep naliczy punkty i odłoży „cegiełkę” dla wspieranej organizacji.

Dodatkowo 15 marca na swojej stronie internetowej udostępni listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej, trzeciej edycji akcji. Do 28 marca posiadacze aplikacji Rossmann PL będą mogli wybrać jedną z instytucji ze swojego regionu (województwa), na którą będą przekazywane ich punkty. 

W ubiegłym roku Rossmann przekazał wsparcie w postaci produktów dostępnych w swoich sklepach o wartości 5 mln zł. Trafiły one do 222 organizacji. - W tym roku także celujemy w 5 mln zł. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam obdarować 250 instytucji - mówi Agata Nowakowska, rzecznik prasowy Rossmann SDP.

Zakończenie akcji przewidziane jest na 31 października. - Wtedy będzie można policzyć na jaką kwotę poszczególne organizacje otrzymają wsparcie. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane przez siebie produkty - podsumowała Nowakowska.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony