REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

8 lutego 2018, 14:05wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
fragment filmu reklamowego marki Rimmel - Matte i mogę więcej!

fragment filmu reklamowego marki Rimmel - Matte i mogę więcej! (źródło: rimmel.matteimogewiecej.pl)

Kampania marki Rimmel – Matte i mogę więcej! – skierowana jest do młodych kobiet i ma na celu dodanie im pewności siebie oraz wspieranie ich w dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Zachęca do kupowania szminki Rimmel Stay Matte i wsparcia fundacji #MamyGłos.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Celem kampanii jest wyzwolenie wewnętrznej siły młodych kobiet, zachęcenie ich do bardziej odważnego wyrażania siebie i realizacji swoich celów.

Jednym z kluczowych elementów kampanii jest akcja bandfundingowa do której marka Rimmel zaprosiła ambasadorki: Kasię Wolską – trenerkę fitness, DJ-ki z Princess Rap: Tycjanę Acquasantę i Natalię Kusiak, piosenkarkę Martę Gałuszewską, ale także same konsumentki. Ambasadorki wzięły udział w filmie zachęcającym dziewczyny do zrobienia sobie zdjęcia w makijażu ust zrobionym szminką Rimmel Stay Matte. Każde zdjęcie wrzucone Instargram z odpowiednim hasztagiem to złotówka dla fundacji #MamyGłos i realizację warsztatów dla młodych dziewczyn. W ten sposób Coty chce wspierać i pielęgnować ich indywidualność oraz kultywować liderskie postawy. W ramach warsztatów dziewczyny z liceów z całej Polski będą miały okazję wziąć udział z zajęciach z ciałopozytywności.

- W Coty wierzymy, że piękno nie ma jednego wymiaru i to właśnie w różnorodności tkwi jego największa wartość. Nasza branża jest niestety pełna stereotypów i uprzedzeń. Chcemy z nimi walczyć i umożliwić każdej kobiecie swobodne wyrażanie siebie. Myślę że najnowsza kampania Rimmel jest tego dobrym przykładem – podkreśla Aleksandra Kujawska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Coty na region Europy Środkowo-Wschodniej.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony