REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

9 lutego 2018, 15:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Julia Wieniawa w kampanii „Nic mnie nie powstrzyma” dla marki Casting Crème Gloss

Julia Wieniawa w kampanii „Nic mnie nie powstrzyma” dla marki Casting Crème Gloss (fot. mat. prasowe)

Kampania „Nic mnie nie powstrzyma” dla marki Casting Crème Gloss to m.in. seria filmików, w których Julia Wieniawa dzieli się swoją historią o pierwszej koloryzacji włosów.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

– Casting Crème Gloss to linia produktów idealna do pierwszej koloryzacji włosów. Dokładnie wiemy jakie obawy ma nasza konsumentka – poczynając od tego czy da radę samodzielnie nałożyć krem koloryzujący w domu, jaka będzie kondycja jej włosów, czy będzie musiała co kilka tygodni farbować odrosty. Dzięki zaangażowaniu do współpracy gwiazdy młodego pokolenia, która przed pierwszą koloryzacją miała dokładnie takie same pytania jak miliony młodych dziewczyn, chcieliśmy pokazać wyjątkową formułę naszego produktu i udowodnić, że koloryzacja z Casting Crème Gloss jest łatwa, bezpieczna i może dostarczyć wiele zabawy – mówi Marta Majcherek, group product manager Hair Colorants  L'Oréal Paris & Garnier.

Akcja ma charakter digitalowy. Filmiki i tutorial z udziałem Julii Wieniawy dostępne są na kanałach własnych marki Casting Crème Gloss. Materiały będą promowane w mediach on-line oraz publikowane bezpośrednio w kanałach społecznościowych nowej twarzy marki.

Julia Wieniawa to aktorka znana z seriali takich jak Rodzinka.pl czy Na Wspólnej oraz piosenkarka, której najnowszy singiel „Oddycham” ma już ponad dwa miliony wyświetleń na YouTube. Twarzą marki Casting Crème Gloss została pod koniec ubiegłego roku. Dołączyła tym samym do grona gwiazd, które związane są z L'Oréal Paris. Kontrakt z Julią Wieniawą został podpisany na rok i zakłada szereg aktywności z udziałem gwiazdy.

 

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony