REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

WYDARZENIA I PREMIERY

 

4 czerwca 2018, 16:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
internetowy spot reklamowy linii yego sensitive

internetowy spot reklamowy linii yego sensitive (fot. mat. prasowe )

Kampania reklamowa dla yego sensitiv została zaplanowana na czerwiec i lipiec 2018. Wybór tego terminu nie jest przypadkowy. – Wynika ze wzmożonej konsumpcji mediów przez mężczyzn w związku z mistrzostwami świata w piłce nożnej – czytamy w oficjalnym komunikacje firmy.  

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Ośmiosekundowe billboardy sponsorskie yego sensitiv pojawią się na głównych i tematycznych antenach telewizyjnych Polsatu i TVN przy programach kierowanych do mężczyzn. Na radiowej antenie grupy RMF zorganizowany zostanie okołomundialowy konkurs z serią Yego. W internecie zaplanowana została kampania zasięgowa w największych portalach horyzontalnych.

Oprócz tych aktywności firma przewiduje akcje promocyjne w drogeriach (na rynku tradycyjnym i w sieci Ziaja dla Ciebie oferowane będą cztery rodzaje zestawów z serią męską), niestandardowe działania wizerunkowe oraz sponsoring wydarzeń sportowych (np. działania z Narodowym Centrum Żeglarstwa, Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3).

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony