REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

14 maja 2018, 19:26wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Rossmann w maju obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. W tym czasie firma wydała na inwestycje w Polsce 1,725 mld zł, otworzyła 1246 sklepów i trzy nowoczesne magazyny. 

REKLAMAForum - loga partnerów w artykułach
Marek Maruszak, prezes Rossmann Polska

Marek Maruszak, prezes Rossmann Polska (Rossmann Polska)

Jak podkreślają przedstawiciele sieci Rossmann, firma zaczynała od jednego, skromnego sklepu na zaniedbanej wówczas ulicy Piotrkowskiej w Łodzi i blaszaka, w którym urzędowało kierownictwo firmy. Dziś sieć jest liderem w branży sklepów drogeryjnych w całym kraju i zatrudnia 18,7 tys.  pracowników. Prowadzony przez operatora program lojalnościowy Klub Rossmann liczy już 5,5 mln członków.

Obroty sieci drogeryjnej przekroczyły w 2017 r. roku 9 mld zł. Jednocześnie od wielu  lat Rossmann jest w gronie największych pośród firm z zagranicznym kapitałem płatników podatku CIT. Firma wpłaciła w ubiegłym roku do budżetu państwa podatek CIT o wartości 194,5 mln zł.

– Przez te 25 lat poznaliśmy potrzeby Polaków: Rossmann ma ofertę dla każdego klienta, u nas każdy czuje się jak u siebie. Stworzyliśmy możliwości kariery tysiącom młodych, zdolnych ludzi, także z mniejszych miejscowości. Razem z nami budowały swoją potęgę polskie firmy kosmetyczne, które dziś eksportują produkty także poza Europę.

– Nadal wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Najważniejsze są dla nas: jakość obsługi i samego asortymentu, nowoczesne, przyjazne dla klientów rozwiązania, satysfakcja pracowników, partnerskie traktowanie klientów biznesowych oraz wywiązywanie się z naszych zobowiązań względem państwa i lokalnych społeczności – wyjaśnia Agata Nowakowska.

Jak podkreśla przedstawicielka sieci Rossmann z okazji jej 25-lecia firma obdaruje produktami o wartości 5 mln zł 222 lokalnych organizacji wybranych wspólnie przez pracowników i klientów Rossmanna. Instytucje te same wskażą czego najbardziej potrzebują w swoich działaniach na rzecz: dzieci, chorych, seniorów, a także bezdomnych zwierząt. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony