REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

6 marca 2018, 12:56wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Uczestniczki spotkania otrzymały spersonalizowane beauty boxy z produktami do pielęgnacji włosów,

Uczestniczki spotkania otrzymały spersonalizowane beauty boxy z produktami do pielęgnacji włosów, (fot. materiały prasowe/drogerie Jasmin)

Ponad 40 blogerek wzięło udział w evencie pod hasłem „Wiosenne przebudzenie” zorganizowanym przez sieć drogerii Jasmin w dn. 3-4 marca w Pałacu Brzeźno Golf & SPA. Poznawały m.in. kosmetyczne nowości przygotowane przez partnerów wydarzenia.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Zarząd sieci Drogerii Jasmin zaprosił kilkadziesiąt blogerek ze świata kosmetycznego do Pałacu Brzeźno Golf & Spa na spotkanie, które przebiegało pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. Do Brzeźna przyjechało ponad 40 blogerek z różnych części Polski. Na dziewczyny czekały 3 sale udekorowane zgodnie z motywem przewodnim spotkania, którym były słowiańskie rytuały ludowe. Katarzyna Berenika Miszczuk, lekarka i jednocześnie autorka cyklu książek „Kwiat paproci”, wprowadziła dziewczęta w świat słowiańskich wiosennych wierzeń ludowych.

Blogerki plotły też wianki, by puszczać je na wodzie w Noc Kupały. Na tę okoliczność jedna z sal pałacu została zamieniona w Salę Wiankową. Warsztaty prowadziły specjalistki od wianków, florystki Irena Erdhart i Katarzyna Wichowska. W podziemiach pałacu, wraz z marką Natura Syberica stworzyły salę rytuałów, gdzie można było skorzystać z zabiegów SPA.

Wszystkie uczestniczki spotkania otrzymały spersonalizowane beauty boxy z produktami do pielęgnacji włosów, dopasowanymi do ich rodzaju i kondycji. O makijaże uczestniczek spotkania zadbała firma Mua. Swój debiut miała też firma Bocca z akcesoriami do makijażu.   

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony