REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

Blanka Chmurzyńska-Brown, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, wyzwania dla branży Zielony Ład

Dodano: 6 lipca 2021Przeczytaj Artykuł

–  W tym roku i w kolejnych zmieni się niemalże wszystko, co stanowi DNA naszego przemysłu, począwszy od rozporządzenia kosmetycznego – mówiła Blanka Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego podczas Forum Branży Kosmetycznej 2021, nawiązując do wyzwań jakie stawia przed branżą Europejski Zielony Ład oraz dążenie do zrównoważonej gospodarki o obiegu zamkniętym. Zapraszamy do wysłuchania wykładu, który jest drogowskazem dla firm myślących o wejściu na rynek kosmetyczny lub dalszym działaniu na nim. 

Będzie zagrożona nasza konkurencyjność, nasza przewaga globalnie jako firm europejskich i polskich – jesteśmy piątą gospodarką kosmetyczną w Europie – ponieważ wszystkie zmiany dotyczące surowców, opakowań, zielonych deklaracji - będą się działy równocześnie – przestrzega Blanka Chmurzyńska-Brown.

Forum Branży Kosmetycznej odbyło się 22 czerwca 2021 w formule online. Osobom, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu tego dnia, dajemy dostęp do nagrania konferencji w bardzo atrakcyjnej cenie 246 zł.  

Uzyskaj dostęp: Forum Branży Kosmetycznej 2021 


do góry strony