REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

 

18 lutego 2019, 13:15Irina Nowochatko-Kowalczyk

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nowy koncept supermarketów Bio Family wyróżnia duża strefa drogeryjna podzielona na kilka segmentów

Nowy koncept supermarketów Bio Family wyróżnia duża strefa drogeryjna podzielona na kilka segmentów (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Sieć supermarketów z eko-drogerią i zdrową żywnością - Bio Family należąca do rodziny Świtalskich weszła do województwa mazowieckiego. Nowa placówka została otwarta w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Sprawdziliśmy co ją wyróżnia.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Sklepy pod szyldem Bio Family oferują nie tylko zdrową żywność. Wyróżnia je m.in. pokaźna strefa drogeryjna podzielona na kilka segmentów. Znajdziemy w niej produkty do higieny, pielęgnacji ciała i twarzy, kosmetyki kolorowe, produkty przeznaczone dla dzieci oraz dla domu. W większości nie są to marki masowe.

Bio Family jest nowym konceptem handlowym. Obecnie sieć supermarketów składa się z czterech placówek (ostatnie otwarcie miało miejsce 16 lutego br. w Konstancinie-Jeziornie). Pozostałe działają we Wrocławiu, Poznaniu i Swarzędzu.

Nowy supermarket, tak samo jak pozostałe działające w ramach tej sieci, jest samoobsługowym sklepem. Dodatkowo, supermarket w Konstancinie udostępni możliwość całodobowego dostępu do sklepu za pomocą aplikacji internetowej.

Wystarczy ściągnąć naszą aplikację na telefon i zarejestrować się, aby mieć całodobowy dostęp do sklepu we wszystkie dni tygodnia – w nocy, każde święto oraz wszystkie niedziele wolne od handlu. Ta funkcjonalność powinna zacząć działać w ciągu kilku najbliższych tygodni – powiedział w rozmowie z nami pracownik supermarketu w Konstancinie – Jeziornie.

Sieć supermarketów Bio Family należy do rodziny Świtalskich (właścicielem sklepów jest spółka Bio Market Polska, kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego). Z kolei, prezesem tej firmy jest Krystian Czarnota, m.in. były prezes Żabki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony