REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

25 września 2018, 12:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Detaliści zamawiali sprawdzone produkty, ale wielu z nich szukało nowości, by powiększyć swój dotychczasowy asortyment. Na zdjęciu stoisko marki G-synergie

Detaliści zamawiali sprawdzone produkty, ale wielu z nich szukało nowości, by powiększyć swój dotychczasowy asortyment. Na zdjęciu stoisko marki G-synergie (fot. mat. prasowe )

Ósma edycja targów handlowych „Davi-Mania” odbyła się 31 sierpnia 2018 w „Różanym Zakątku” w Osieku. Podczas targów zaprezentowało się ponad 50 marek.

Były to m.in.: Saphir – zapachy, Instituto Espanol – lider na hiszpańskim rynku wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała, produkty Grupy Południe, koreańskie Duft & Doft, G-synergie, Dermomed, Byphasse, Flo, Flor de Mayo, La Casa de los Aromas, Goli Derma Plus, Gentle Day, Vileda, Dual Power i wiele innych. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak: York, Pollena Ostrzeszów, Lakma, Global, Kamix czy Agrecol.

Jak podkreślają organizatorzy targów, detaliści nie tylko zamawiali sprawdzone do tej pory produkty, ale wielu z nich szukało nowości, by powiększyć swój dotychczasowy asortyment. Ich uwagę przyciągały nie tylko kosmetyki, ale też produkty do pielęgnacji domu. Zakupu produktów z pakietów targowych można było dokonać podczas targów, jak i u swoich przedstawicieli handlowych.

Targi zorganizowała firma dystrybucyjna Davi.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony